Ćwicz w ciąży

Ćwicz w ciąży

Gosia Włodarczyk, czyli Pani Fizjotrener, wprowadza nas w ćwiczenia na każdy trymestr ciąży. Wzmacniamy mięśnie, mobilizujemy kręgosłupy i pozbywamy się napięć, żeby zachować sprawność w czasie ciąży i przygotować się do porodu. Oddaj się w ręce profesjonalnej trenerki kobiet i fizjoterapeutki uroginekologicznej. Miękkie, przyjemne ruchy zaproponowane przez Gosię mogą służyć również paniom niebędącym w ciąży, a szukającym spokojnego, mądrego treningu low-impact.

Subscribe Share
Ćwicz w ciąży
  • Ćwicz w ciąży – 3. trymestr – Gosia Włodarczyk

    Koniec ciąży to czas przygotowań do porodu oraz czas na odciążenie i odprężenie tego, co napina się w ciągu dnia. Przyszłe mamy dźwigają coraz więcej, a jednocześnie szukają ukojenia i pozycji do relaksacji. Takie właśnie ćwiczenia w tym odcinku pokazuje fizjoterapeutka uroginekologiczna Gosia Wł...

  • Ćwicz w ciąży – 2. trymestr – Gosia Włodarczyk

    Pozostań aktywna w ciąży! Ćwiczenia ciążowe przeznaczone na drugi trymestr prowadzi fizjoterapeutka uroginekologiczna Gosia Włodarczyk – Pani Fizjotrener.

  • Ćwicz w ciąży – 1. trymestr – Gosia Włodarczyk

    Bądź aktywna w czasie ciąży! Przez ćwiczenia wzmacniające i rozciągające na pierwszy trymestr ciąży prowadzi nas Gosia Włodarczyk – trenerka kobiet i fizjoterapeutka uroginekologiczna działająca jako Pani Fizjotrener.